| Sopphia a întrebat:

As vrea sa ma transfer la un alt liceu, in momentul de fata sunt in clasa a 9a la un profil tehnologic, dar as vrea sa ma transfer la un profil uman. As vrea sa stiu care este media care se ia in considerare, media de admitere sau media din semestrul 1, cererea se poate depune inainte sa se incheie primul semestru sau cand trebuie depusa si ce alte lucruri trebuie sa mai fac daca vreau sa ma transfer? Fundita:*love struck

1 răspuns:
| Sliix a răspuns:

Heei. happy Din cate stiu se ia in considerare media de pe primul semestru. big grin