| MrFunky2 a întrebat:

Daca vreau sa-mi fac cont de paypal,fara card, trebuie sa am 18 ani? Si daca nu, pot sa platesc online fara sa am card daca am bani in cont dar fara card?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fara card nu poti. La inrolare iti cere un card agreat de ei. De obicei este Visa si de la anumite banci.
http://www.milionarulmioritic.com/......a-pay-pal/

| Betty12345678 a răspuns:

Daca nu faci legatura cu un card nu iti poti folosi contul.

| Miuletz a răspuns:

Cont iti poti face (cauti date de card online si le bagi), adica eu am cont si n-am card.
Daca vrei sa bagi bani fara card poti sa bagi in paysafe, ori bagi direct unde vrei de pe biletel ori bagi codul de la bilet pe site (cauti paysafe pe google, intri, iti faci cont si in rest te descurci) si folosesti dupa. Pe paypal n-ai cum sa bagi decat cu cardul