| eeeeeeeeee a întrebat:

Daca vreau sa mi se trimita ceva prin posta, e valabil daca dau la adresa ceea ce scrie pe viza mea de flotant la:STABILIT LA RESEDINTA"? la mine de exp scrie:iais, tudor vladimirescu, t3.(t3 ii caminul, stau la camin deci. da tudor vladimirescu e complexul studentesc, nu e strada.)dar ma intreb eu, nu ar trebui sa precizez si o strda, un nr de strada, mi se cere si cod postal si habar nu am de unde sa il iau. portarul de la camin nu e, si eu nu mai am pe cine sa intreb heeeeeeeeeeeeeeeelp!

1 răspuns:
| lost.in.rain a răspuns:

E de ajuns sa precizezi numele tau, Complex Studentesc Tudor Vladimirescu, Camin T3, Etajul si Camera.