| Dream99 a întrebat:

Dati-mi cateva motive intemeiate pentru a ma transfera la o alta clasa cu acelasi profil.Nu suport deloc unii profesori, insa nu pot scrie asta pe foaia de transfer, nu suport diriginta, colegii, nu suport deloc clasa in care ma aflu si de aceea vreau sa ma mut in alta clasa in care sunt multi fosti colegi de-ai mei si ma inteleg foarte bine si cu ceilalti din clasa in care vreau sa ma mut insa nu stiu ce motive sa pun. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Ai putea spune ca nu ai reusit sa te integrezi in noul colectiv. Sau nu esti obisnuita cu stilul de a preda al profesorilor care ii acum si ca intelegeai mai bine la cei dinainte. Well... cam atat imi vine in minte acum big grin