| April27 a întrebat:

Dati-mi pls un cont de metin2 GX ca inscrierile sau terminat vreau cont de fata lv 30-90 si cu cal si sa-mi dati linkul de descarcarea metin gx daca puteti prin mesaj cine imi da primul mesaj cu contul si linkul le incerc daca e corect dau fundita! cine imi da mesaj apoi va scrie la raspuns eu!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am eu cont de 90 til pot da are Velemosa+9 Otel+9 tot ce vrei cal militar ce zici ai vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall vrei si eu un cont pe gx nu conteza lv dau cont pe ro de 28 cu tigru +7 scut +8 sabie lata +9 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls dati-mi si mie un cont, uh ala cu vlemnosa, pls da si mie contul, ca nu fac nimic cu el, jur, vreau doar sa joc si eu putinbig grin.ID MEU ESTE:deian_stelistu2009, deci bagama in lista si damil pls.ms moooolt, pa!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

va rog dati-mi si mie un cont de metingx pls sau cum se face un cont de metingx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi un cont de metingx sau cum se face plzz id de mes cea_mai. tare

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Uite un cont nume:theshamanul parola:emonelul serverul 1

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Lol dar tu esti mylei cyrus?