| Roxysad a întrebat:

Dati-mi plz un site de unde pot face un test iq fara sa trebuiasca sa trimit sms. dau funda daca merge

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652

3 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Nu-ti trebuie un test ca sa-ti dai seama ca toti suntem oameni si parerea noastra conteaza mai mult. Cat timp tu stii care e limita creierului tau altceva numai conteaza, dar stiam ca pe clopotel.ro exista multe teste, dar eu iti spun ca nu conteaza rezultatul unui test pentru ca aia nu stiu cu adevarat ce Iq ai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clopotel.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu