| princessmia a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un video in care sa inveti cum sa faci manusi fara degete.
Cel care imi va raspunde si raspunsul lui imi va fi de ajutor primeste funde mare cat el!

3 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Iei niste manusi vechi si le tai degetele... daca vrei le faci si tiv sa arate mai bine.

| xMellySsAx a răspuns:

Nu ai nevioe de un video ca sa faci manusi fara degetehee hee. Iei o pereche de manusi din ce material doresti, le tai degeteele cat de mult doresti, dar sa fie egale, apoi incepi sa faci tiv pentru fiecare deget ca sa nu inceapa sa se deshire si sa iasa atele laughing doar atat. daca vrei ceva mai special poti sa cosi anumite modele pe ele, bafta kiss.