| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi site-ul de unde downloadez metin2 united si spuneti-mi pe ce trebuie sa dau click si chestii de-astea pleaseecrying

10 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Cand dau run imi apare :"The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application" Ce fac acum?sad

| SomeBody12425356 a răspuns:

Iti dau eu clientul si t-i se downloadeaza singur baga id de mess alex_Eo_20121

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il descarci de pe site-ul oficial http://metin2united.com/ dai click pe download si urmezi pasii.

| EdEddEddy a răspuns:

Raspunsul tau aici. celor care va apare eroare aia, trebuie sa d Microsoft net framework 3.5 sau 4 sau 3.0, unul din astea sau incercatile pe toate, 100% o sa va mearga happy.

| KyduOTi a răspuns:

Si eu il vreau

| edi_7986 a răspuns:

Nici mie nu imi merge metinul

| IngeruDroGhhaT a răspuns:

Ma acu daca il downloadati va distruge pc are virusi daca il descarci dp site big grin

| nico_1431 a răspuns:

terog zi prietenului tau cu id alex_Eo_20121 sa im dea si mie situl ca l-am bagat in lista

| handarot a răspuns:

Pai poate trebuie sa reinstalezi windows-ul incearca daca nu-ti merge nici atunci da add la daniel_skater00

| handarot a răspuns:

Reinstaleaza windoawsul daca nu-ti merge s-ar putea sa fio o problema la metin