| Christian515 a întrebat:

Dau acum teza la informatica, si la un punct se cere: Scrieti programul pentru popularea unui fisier cu datele despre elevii unei clase.Fiecare elev este definitde nume, prenume, media, varsta, si datele fiecarui elev se vor scrie pe cate o linie a fisierului, separate de spatiu una de alta

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, fa cum zice valy si spune-i la prof/a ca nu are rost sa scrii un astfel de program cand deja exista destule, gen excel happy

| valy a răspuns:

Microsoft excel