| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Am facut o poza cu ochelarii de soare într-o pădure cu Candy Camera,si a iesit foarte bine,numai ca in partea ochiului drept mi se vede un pic sprancenele, cum fac sa nu mai se vada?

Răspuns Câştigător
| emanuela2005 a răspuns:

Depinde, poti edita de pe telefon, de exemplu eu am aplicatia Pencil Sketch Editor Photo, de pe Magazin Play. E gratis, si o poti folosi si pentru colaje sau ca sa pui text de asupra unei poze, si mai sunt si alte optiuni. Vei gasi acolo ce iti trebuie dar cred ca poti folosi si aplicatii mai cunoscute gen Snap Chat dar asta e mai buna.
Succes!

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Da mi mesaj cu nr tau si mi-o dai mie pe wapp sa incerc sa ti o editez

| anonim_4396 explică (pentru Hexiled):

Da-mi numarul tau si il adaug pe wapp si vorbim, te rog frumos.

| anonim_4396 explică (pentru Hexiled):

Sau da-mi un email de yahoo sau cont de Facebook, si vorbim pe chat.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Sunt programe de editat pozele, cauta pe magazin play