| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand se dau locuintele ANL in orasul NEHOIU, judetul BUZAU?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Numai la Primarie poti afla. Tot acolo, stiu ca trebuie sa ai un dosar inregistrat in baza caruia primesti un anumit punctaj ( punctajul este determinant in repartizarea unei locuinte ANL).
Ai aici o lista "proaspata" ( din 11 sept. 2011) publicata pe net de catre pdl-istii nemultumiti/revolatati pe primarul din Nehoiu : http://proiect-nehoiu.blogspot.com/......re-au.html

| savino23 a răspuns (pentru alessia5158):

Mersi oricum.asta stiam deja...sunt pe lista, dar se reface lista, asta e problema...

| alessia5158 a răspuns (pentru savino23):

Cred ca tu vei ramane ( bebeul tau ti-aduce multe puncte! ) --- asta, pentru ca am citit comentariile atasate link-ului! Succes si numai bine!