| ZoZzo a întrebat:

DAU FUNDA care imi spune si mie cum imi fac profilul privat pe facebook! Sa poata sa il vada numai persoanele care le am la prieteni big grin

Răspuns Câştigător
| GothicTiamat a răspuns:

Te duci in pagina de profil (deci nu unde scrie facebook ci cea care iti arata peretele si prietenii in stanga) si de acolo sus in partea dreapta scrie "Editeaza Profilul" dai click acolo si apoi ai in partea stanga : 1. Informatii de baza vezi ca unde scrie ORAS ACTUAl tu scrii acolo X are langa niste "moace" pe care daca apesi selectezi una din :public, prieteni, doar eu. si alegi prieteni si asa faci la fiecare categorie

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Sau mai usor, te duci langa home ai o sageata in jos [langa numele tau] dai pe aia la "privacy settings" si iti faci "custom" pe cine vrei tutongue