| TrAcEEEEE a întrebat:

Dau Funda, daca imi spune cineva la facebook cum fac sa nu mai vada alte persoane la ce dau eu like. Ma refer aici : http://prntscr.com/3h0yjl
Vreau sa nu mai vada nici o persoana cand dau eu like la postarea aceea. !

Răspuns Câştigător
| pchome a răspuns:

Dai pe profilul tau si dupa dai pe 'vezi jurnal de activitati'(acolo unde e fot de copeta gasesti asta ultima de jos de pe poza de coperta)si acolo gasesti pe margina in stanga o lista si ai acolo aprecierile si postarile tale..si pot isa dai sa le ascunzi din cronologie sau dai la prima optiune 'tot' si ai sus aaproape pe centru ''adauga si activitati pe care le vad doa eu''