| Ene_Crystyan_1995 a întrebat:

Cum blochez ip cuiva care imi intra pe facebook? Uitati la ce ma refer http://prntscr.com/387lhz

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Tu nu poți face asta ci doar un Admin facebook.
în schimb când prinzi momentul(noaptea cândva de exemplu) schimbă parolele și toate datele contului. Daca și dupa asta se mai loghează cineva simputan cu tine, vei știi că ai în PC un keyloger ce îți fură tot ce tastezi din calculator și trimite individului ce deoacamdata se amuză pe nervii tăi și când se plictisește începe show-ul(n-ai vrea să șții ce îi aia)
Daca e așa trebuie să elimini cauza și anume keyloger-ul din sistem.keyloger ce provine de la softul contrafăcut cu viruși furat din surse ilegale ca File Liste-ul de exemplu.Detalii dacă nu se rezolva problema.
Succes