| skirlex a întrebat:

Dau funda repede trebuie sa primesc de la cineva un colet spuneti-mi si mie ce curier are optiune verificare la primire adica sa verific coletul inainte sa dau banii si daca e posibil sa ii dau jumate din bani in euro si jumate in lei

Răspuns Câştigător
| iron2man a răspuns:

Nici un curier nu te lasa sa verifici coletul, te pune sa achiti taie chitanta si apoi ti-l da si pleaca. toti: cargus, fan curier, otto fac asa.
e riscul tau. si plata e numai in lei, du-te si schimba euro.

1 răspuns:
| RazvanVlad a răspuns:

Din cate stiu doar cargus are acea optiune. si nu poti sa platesti curierul decat in lei