| Razvan_8378 a întrebat:

Dau FUNDA si VOT! Ce pot face sa nu-mi mai apara eroarea "Windows cannot acces the specified device, patch, or file. You may not have the appropriate permissions to acces the item." In orice as intra in afara de Internet Explorer imi apare aceasta eroare... PLS HELP!

Răspuns Câştigător
| deian7 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsu cu totul si daca nici atunci nu merge du-te la un servis.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Logheaza-te ca admin!

| AlexanderTheG a răspuns:

Asta este din cauza ca nu esti tu administratorul la tine pn PC.cati useri iti arata cand deschisi pc-ul.o poti rezolva usor intri pe userul care este administrator si gata fara nicio bataie de cap.asta este problema in cele mai multe cazuri...

| MyKandreea98 a răspuns:

Pai iti sp.asa ''Windows nu poate acces cu dispozitivul specificat, patch-uri, sau fişier. Este posibil să nu deţineţi permisiunile corespunzătoare pentru a accesa elementul'''poate intelegi ceva si iti dai seama de la ce e. funda?love struck

| Codecks a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti bagi alt windows