| KOutro a întrebat:

De ce imi da eroarea asta la pc: Windows cannot acces the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to acces the item? Si cum o rezolv!
Rapid dau funda daca gasesc rezolvarea!

2 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Pai ai incercat sa faci ceva cu un anumit dispozitiv iar windows-ul nu iti permite accesarea dispozitivului respectiv sau a elementului.Este posibil să nu deţi permisiunile corespunzătoare pentru a accesa elementul.
Nu ii poti gasi rezolvare doar daca accesezi alt windows mai performant si mai complex. Incearca windows 7 ultimate.kiss
Funda?:X:X

| Rinorac7928 a răspuns:

Pai iti apare asta cand faci...