| vladv26 a întrebat:

Dau funda vot tot ce doriti am intrat pe facebook si am dat sa schimb varsta am scris ca am 12 ani si am dat ok,am incercat sa intru pe ceva pagina si mi-a scris conecteazate pentru a vedea,am scris email si parola apoi mi-a scris contul tau a fost dezactivat. pot sa rezolv cumva problema asta? zami zica cineva ce sa fac ca sa imi dea contul inapoi, dau funda, vot orice numai sa-mi spuneti cum sa rezolv

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie refacut iar, minorii sub 16 - 14 ani nu au voie sa aiba fb, lasi varsta falsa pana indeplinesti conditiile stabilite de ei.

| HidroGeNn a răspuns:

Cum ai scris tu mai exact si unde ai dat sa scrii ca ai 12 ani ca pe fb poti scrie doar data ziua si anul nasterii..sau la asta te referi?

| vladv26 explică (pentru HidroGeNn):

Pai am intrat pe profilul meu, am dat despre si am dat acolo la data nasterii sa o schimb am scris ca is data nasterii, luna, anul, si mi-a scris ca nu pot sa scriu o varsta mai mica de 13 ani apoi mi s-a incarcat ceva si mi-a dat din nou sa scriu data luna si anul, am dat ok si mi-a zis conecteazate cand am vrut sa ma conectez a zis ca contul ii dezactivat

| HidroGeNn a răspuns:

Deci eu am dat sa fac ce ai facut tu acum si nu pot ca trebuie sa ai minim 13 ani nu stiu in ce masura spui ca tiau blocat contul e imposibil si eu am activat ceea ce ai explicat tu si nu mi-a dat voie...

| HidroGeNn a răspuns:

Deci incearca sa dai acolo ca tiai uitat parola si sa ii faci sa iti trimita alta nou si verifica emailu

| vladv26 explică (pentru HidroGeNn):

Am incercat dar scrie ca, contul tau este dezactivat

| HidroGeNn a răspuns:

Incearca cu optiunile de aici e imposibil sa nu nimeresti:
http://www.wikihow.com/Recover-a-Disabled-Facebook-Account

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Pe facebook varsta minima e de 13 ani. Trebuie sa iti faci alt facebook. Mi s-a intamplat la fel. Imi pare rau.