| Andutzu1025 a întrebat:

Dau king+4 de shaman (metin2 united) pe pose de ninja+ cat o fi(metin2 gx)

3 răspunsuri:
| AlynutzaLove a răspuns:

Un king de saman costa 999kk oricat ar fi in afara de +0 si un king de ninja costa c-am 999kk si un piece of crystal sau water gem daca. Vrei sa faci schimb cu king(hwang) saman +4 si hwang ninja trebuie sa fie hwang ninja +2 sau +1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce esti elios, saphir, nemesesis? cum te cheama in joc?

| deniss_2179 a răspuns:

Vreau si eu sa imi fac cont pe voi va costa ceva cand faceti cont si spuneti ce sa nu fac ca sa nu dau bani reali