| ELeenaaa a întrebat:

De cate discuri am nevoie ca ca salvez niste informatii de pe un disc dur de 80 Mo pe discuri flexibile de 3, 5" obisnuite?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Presupun ca esti in Franta (e doar o presupunere). Nu prea se mai folosesc acele discuri flexibile cum le spui tu (dischete) pentru ca sunt foarte invechite, noi nu prea mai gasesti, si au viteza de scriere si de citire foarte mica! acum sunt stickuri de memorie de 1-2-4-8-16-32 giga! pe ele pui orice vrei, la viteze destul de bune! si nu sunt nici scumpe! bafta!

| ELeenaaa explică:

Nevoie*