| simoSTAR a întrebat:

De cate ori deschid winamp-ul, imi apare la mess ce melodie ascult...problema e ca eu am dezinstalat acest program si tot imi apare.in pc nu gasesc acest program...am dezinstalat si mess-ul si winamp-ul si degeaba... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| nenitzu86 a răspuns:

Iar se baga lumea aiurea... Vezi in winamp la Optiuni -> Plug-ins -> General Purpose (cred). Acolo ar trebui sa fie un plug-in care sa sa aiba in nume ceva cu yahoo sau status... Daca nu merge, sterge folderul cu Winamp din Program Files si abia apoi reinstaleaza Winamp-ul...

1 răspuns:
| adrian777 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul happy