| GabrielleGabi a întrebat:

Am o problema cu Winamp. Adaug melodii in el, ascult bine merci, il inchid si de la capat. Problema e ca dupa cateva reporniri ale programului si ale windows-ului atunci cand deschid Winamp nu mai am nici o melodie in el. De ce? Ce pot sa-i fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza cum inchizi programul si windowsul, din priza se pierde totul sa stii, programul se inchide de pe x si win din start, poate ca programul sa dea erori sau windowsul sau el numai gaseste fisierele acolo unde erau, ai win vechi?

| GabrielleGabi explică (pentru RAY):

Inchid programul si Windows-ul asa cum trebuie, am Windows 7 Ultimate reinstalat de curand la service. pana sa-mi reinstaleze Windows-ul nu facea asa sad

| marian5693 a răspuns:

Probabil e un bug de la program. Si mie imi face la fel. Nu stiu daca e vreo solutie pentru asta, poate sa instalezi alta versiune.