| mitzabal a întrebat:

De ce cand incerc sa instalez o imprimanta, multifunctionala Canon ir1024, pe un calculator (desktop) cu win xp 32 bit sp2, cand se instaleaza driverul, la un moment dat incearca sa gaseasca imprimanta prin usb si imi da o eroare de genul device is not recognised si la fel se intampla in toate porturile de usb

2 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Ar fi o chestie totusi: sa nu ai imprimanta bagata`n prizalaughingrolling on the floor

| bitihacy a răspuns:

Daca tu stii ca usb-urile iti functioneaza bine, atunci schimba cablul.