| oana970 a întrebat:

Am o imprimantă multifuncțională Canon PIXMA MX395 și am o mică problemă în privința scanării. De fiecare dată când încerc să scanez, primesc răspunsul: "Imprimanta este în uz sau a survenit o eroare. Verificați starea. Driverul de scanare va fi închis." și primesc un cod. Am dezinstalat și reinstalat CD+ul multifuncționalei, am încercat să scanez prin toate locurile prin care se putea scana, dar degeaba! Știe cineva de ce?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai termina ma cu prostiile alea de link-uri!

| K0sti a răspuns:

Schimba cablul USB cu unul de calitate! E prost cablu! Sa fie gros si bine ecranat!