| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimantă multifuncțională Canon MX390 series și vreau să scanez o imagine, dar de fiecare dată când dau scanare, îmi zice "Imprimanta este în uz sau a survenit o eroare. Verificați starea. Driverul de scanare va fi închis." și nu știu ce să fac. Poate știe cineva ce ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| valeriu1900 a răspuns:

Dezinstaleaz-o din Control Panel, reporneste calculatorul, instaleaza din nou driverele pentru imprimanta apoi reporneste inca o data calculatorul.

| oana970 a răspuns (pentru valeriu1900):

Mulțumesc de sfat.

1 răspuns: