| Dau3DMoriHD a întrebat:

De ce cind aprind calculatoru imi scrie asa Unable to open the script file si nu pot face absolut nimic cine ma ajuta dau funda?

Răspuns Câştigător
| Cristian0eTc a răspuns:

Salut ai o problema la pornirea sistemului de operare si se rezolva doar prin schimbarea acestuia (ex: daca-i windows inceraca sa il reinstalez )
Funda?

1 răspuns:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Tot ce trebuie e sa reinstalezi windowsul sau sa faci rost de cd original de pe care l-ai instalat pe acesta, sa dai comanda repair, dar mai bine ar fi sa schimbi windowsul cu un linux deoarece tu ai luat virusi iar linux sta mai bine la capitolul acesta. happy