| TheTPUro a întrebat:

De ce îmi apare: Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi şi nu mai mult de 10 în total.
Pentru a retrimite email-ul de confirmare click aici.
Am dat click si astept de cateva ore sa se confirme. Nu s-a intamplat. De ce? Ajutor! Simt nevoia sa va ajut raspunzand!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Verific și folderul SPAM / mesaje nesolicitate din mail. De obicei, acolo ajung mesajele de confirmare la înscrierea pe unele site-uri.

| D3I3 a răspuns:

Trebuie sa intri in emailul cu care ti-ai facut contul. Acesta nu se confirma "din senin".

| cevdet a răspuns:

Cauta si in spam, cosul de gunoi, etc.