| sellyz a întrebat:

De ce mi s-a sters contul de pe facebook? adica nu am facut nimic interzis.din ce cauza se sterg conturi? cum se poate remedia?

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Poate niste dusmani de-ai tai din viata reala iti stiu contul si te-a raportat ca sa-ti faca in oftica..sau nu stiu eu ce, sau poate nu te suporta. sad a-ti alt cont!

| sellyz explică:

Da nu.chiar a disparut contul si cand bau userul imi spune ca a fost contul blocat

| CamyHfn25 a răspuns:

Buna, nu ti s-a sters contul probabil cineva te-a reportat la facebook si pentru o perioada de timp nu mai ai acces. [ in maxim 2 saptamanii poti intra cunosc persoane carora li.sa intamplat ]
Bafta.happy