| Ildiz a întrebat:

De ce mi se restarteaza calculatorul atat de des? straight face

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Desfacut pc-ul si indepartat praful de pe radiatoarele sursei/procesorului/placii video (daca are), te asiguri ca ventilatoarele se rotesc usor sufland peste ele.

| Mus1k a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu,este de la procesor,cumpara un alt procesor,pentru ca acela se va arde din cauza restartarilor continuu, si se va arde,apoi nu se va mai aprinde Deloc,sau se va stinge pur si simplu,dar tot la acelasi rezultat ajungi, respectiv, sa nu se mai aprinda deloc.

| TheAdytzu a răspuns:

Si eu am avut problema asta pana sa-mi reinstalez windowsul... iti apare cumva ecranul albastru? si dupa aia se restarteaza?

| RoxyRoxana97 a răspuns:

Poate ai virusi