| 123erty1 a întrebat:

De ce mi se vad toate literele si cifrele groase si inclinate am si in mozilla si google chrome totul este si my computer si tot si in bara de jos sunt inclinate din ce cauza, ca de virusi l-am scanat si nu are si de la setari nu are cum ca nu am modificat nimic.

3 răspunsuri:
| 123erty1 explică:

Sunt pe default si am zis nu am umblat la nici o setare

| filiblox a răspuns:

Click dreapta pe detkop > alege propietati (propiets) > dai pe appearance ( se afla sus ) > dupa care modifici font size, color scheme, windows and buttons happy si e ca si rezolvata problema, daca nu reusesti sa scapi de ea adauga id de messenger host.click.

| Stitch92 a răspuns:

Bai este de la pc, nu de la virusi, dar nu imi stiu unde sa intri sa modifici.