| OfficialFallingStar a întrebat:

Cum imi pun la Google Chrome bara de unelte, bara Yahoo si de-astea ca la Mozilla?

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Dar nu poti la google chrome tongue poate daca incerci cu mozila da! sau cu internet explorer

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Si eu am tot Google Chrome si nu am reusit, ori nu stiu eu ori nu se poate, cred ca a 2-a varianta big grin

| djacido a răspuns:

La Google Chrome nu poti pune bara de unelte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.
Si eu am programul si e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bara unde scrii linkul ai o steluta in dreapta de tot. Se numeste semn de carte sau semn pentru paginile favorite. Dai click pe ea si apoi Done. Funda happy.

| SteeeFy a răspuns:

Nu poti pune.Am si eu Chrome. E foare bun prg.