| YLLL a întrebat:

Am o problema legata de sunet. Cand bag mufa de la boxe, imi apare chestia aia sa verific daca merg boxele, castile etc, si boxele merg. Dar cand vreau sa pun muzica in Bs player, winamp sau youtube nu imi merge sunetul deloc. Am verificat tot, nu nimic pe mut. Si driverele sunt instalate. straight face. Help.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa fie o setare ratata. Astea depind de tipul placii de sunet si de tipul Windowsului.