| Iordache_Andrei_1993_A2jk a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu de ce nu imi merge sunetul la laptop pe youtube, facebook etc si daca ma poate ajuta cineva cu rezolvare problemei? Am instalalate drivere la el da nu imi merge. Boxele sunt functionabile pentru ca imi merge sa ascult muzica pe winamp.

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Daca doar in youtube, facebook nu merge (Verifica ca volumul sa fie ridicat sau My Computer=>Proprietes=>Hadware=>Device Manger si ai ceva cu semnu intrebarii? Bafta.