| PanteraNeagra1999 a întrebat:

De ce nu imi merge youtube? imi apare doar o imagina neagra in loc de clipul respectiv thinking

8 răspunsuri:
| breed a răspuns:

Instaleaza flash player ultima versiune, daca se incarca greu schimba rezolutia de vizionare youtube

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Probabil dacă foloseşti broswer Internet Explorer trebuie să instalezi Flash Player-u'.
Încearcă cu alt broswer, de preferat Google Chrome.
Paşte Fericit.

| PanteraNeagra1999 explică (pentru LeMousiqe):

Google Chrome si nu merge thinking
iar la mozilla se incarca greu clipul sad

| LeMousiqe a răspuns (pentru PanteraNeagra1999):

Probleme cu windows.ul, schimbă-l SAU întreabă un specialist.

| SuicideSilence a răspuns:

Instaleaza flash player

| AleexNC a răspuns:

Cauta pe google Adobe flash player download latest version, poate nu-l ai sau daca il ai reinstaleaza-l.

| PanteraNeagra1999 explică:

Gata love struck, S-a rezolvat :*