| TheKid a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez nici un antivirus pentru pc? x( va rog frumos..sa-mi spuneti big grin

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cel pe care ai incercat PRIMUL sa al instalezi, dupa esecul la instalare, l-ai DEZINSTALAT normal?
Ai curatat apoi registri apoi sa NU mai ramana resturi de program prin Windows?
Desigur nu cred.Cauta si du-te in sistem restore, apoi aici cauta data pe calendar a zilei cind ai facut PRIMA instalare de antivirus, da clik pe ea apoi da restore si windosul tau se va reface la loc, isi va da restart apoi.
Ia aminte Nu mai face instalari peste instalari ale aceluiasi program pentru ca busesti windowsul definitiv! Succes!

| alexfesty a răspuns:

Ce antivirus ai incercat? Oi fi luat virusi, incearca nod32.

| Crysty_Crysty_1996 a răspuns:

Se poate ca pc tau sa se fi virusat de la altceva si nu iti poate da voie sa instalezi nici un antivirus.Asa am patit si eu.Trebuie reinstalat windows-ul.

| TheKid explică (pentru Crysty_Crysty_1996):

Chiar daca imi reinstalez windows-ul tot nu ma lasa sa instalez antivirus! big grin