| superpissy40 a întrebat:

De ce nu mai merge sa intru pe messenger? Asta este tot ce imi apare: http://imgur.com/xfv3Mqj Si tine asa cam vreo 20 de minute(atat l-am lasat cel mai mult) si tot nu se conecteaza.Am incercat sa ma conectez si de pe Yahoo Mail si zice ca ID-ul/Parola sunt incorecte,dar sunt sigura ca ambele sunt valabile si bune.E posibil sa imi fi spart cineva contul, desi nu am zis la nimeni parola mea? Funda :)

Răspuns Câştigător
| lastOne a răspuns:

Incearca sa iti resetezi parola la cont, e posibil sa iti fi facut cine o "bucurie".