| BlackManJe a întrebat:

De ce nu mai pot descarca de pe MegaUpload! Cand dau click pe un link imi scrie ceva mare notice si jos trei insigne. are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

MegaUpload a fost inchis de justitia americana, inca din luna ianuarie, pentru incalcari grave ale drepturilor de autor. Numai bine!

| grgdlk a răspuns:

laughing cand ai descarcat ultima oara de acolo?

| Dana211 a răspuns:

Tipul care a infiintat site-ul a fost arestat pentru piraterie iar site-ul a fost inchis

| bogdyronaldo99 a răspuns:

E de la ACTA.Au inceput sa inchida cateva site-uri de free download.NASPAAAAAA