| Zsolt15 a întrebat:

De ce nu mai pot pune pe Facebook nimic pe public, cand merg la setari nu mai pot pune sa imi apare si public doar prieteni sau privat sau pot crea grupuri in care doar anumiti prieteni vad, cum fac sa pot pune si pe public?

Funda!

1 răspuns:
| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Simplu, nu intra in setări, încearcă să postezi ceva, dai un shake, nu contează, și înainte să dai click pe butonul #posteaza... vezi că în stânga sus poți selecta cine îți vede postările, pui de acolo pe public și așa o să îți rămână.
Așa am pățit și eu.