| euuuuuuu6 a întrebat:

De ce nu mai primesc mail-uri? Defapt... toate prostiile de mail-luri le primesc dar cele importante nu. Ce am facut? Sau ce sa fac?

2 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Păi probabil primeşti spam-uri sau newletters. Când te înregistrezi pe diverse site-uri debifează căsuţa care te abonează la newletters şi vor înceta să mai vină.
Cât despre mailurile "importante", nu ştiu exact la ce te referi, ţi-a trimis cineva un mail şi nu ai primit? Sau te plângi că nu îţi trimite nimeni? I mean, acum rar se foloseşte mailul, în general se utlizează messul. E mai rapid şi se comunică mai uşor. În general mailul se utilizează pentru a trimite diverse fişiere sau pentru discuţii mai ample, pe teme care nu necesită un dialog în real time. ^_^

| Meganos a răspuns:

Cauta in spam.