| MonicaOtaku69 a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez la skype? Ma loghez si imi apare,, Skype nu a reusit sa se conecteze " Azi dimineata imi mergea.Va rog Help! Ce as putea face? Cei care stiu! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| cristian100 a răspuns:

Si eu am intampinat problema asta.Inseamna ca e de la internet, retea ocupata, semnal prost daca esti pe wi-fi. Doar din aceste cauze nu te poti loga. FUNDA?

| MonicaOtaku69 explică (pentru cristian100):

Si cum as putea reparao?

| cristian100 a răspuns (pentru MonicaOtaku69):

Pai ori iti iei alt internet sau modem ..Ca altcumva nu se poate