| ღKimKimmyღ a întrebat:

Am o problema cu Skype-ul. Il am download-at, dar de fiecare data cand vreau sa ma conectez imi apare: "Skype can`t connect!". De ce? Mi-am schimbat si parola, iar pe site merge sa ma loghez.

Va rog, ajutor urgent, dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Să verifici Firewall-ul din Windows şi din antivirus şi să setezi să permită conexiunea pentru Skype.

E posibil ca firewall-ul să-i interzică conectarea.

Dacă nu, atunci încearcă altă versiune a programului...

4 răspunsuri:
| Burzea a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. daca ai rezolvato baga idul asta cosmynyonut96@yahoo.com.te rog frumos!

| RADUTANASE a răspuns:

Sa sti ca mi sa mai intamplat si mie.Trebuie sa inchizi skypeu-ul si sal redeschizi. Daca nu merge nici asa te-as sfatui sal reinstalezi sau sa tragi o alta versiune

| ღKimKimmyღ explică (pentru RADUTANASE):

L-am inchis, l-am redeschis... de vreo cateva ori. crying

| RADUTANASE a răspuns:

Atunci tias propune sa downloadezi alta versiune. daca vrei. funda?