| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se aprobă poza de profil pe acest site? De câteva zile tot vreau să o schimb, am și așteptat de 2 ori mai mult de 24 de ore și nimic. Și nu e obscenă poza sau ceva. Ce nu e ok atunci?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că trebuie aprobată de un admin și e perioada sărbătorilor, sunt in concediu și ei.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum lucreaza doar serverul lor. Dupa sarbatori ti se va aproba si poza de profil, cand va fi vazuta de administratori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai răbdare la anul de acum, cine crezi ca lucrează la TPU?

| Catrice a răspuns:

Încearcă după 7 ianuarie.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie aprobata si cum e sfarsit de an nu are cine.
Mai asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulțumesc de răspunsuri! happy