| lovelovelove a întrebat:

De ce nu pot sa imi schimb poza la avatar pe mess? adica dau click pe poza pe care vreau s-o pun si nu merge straight face am incercat s-o sterg pe cea pe care o aveam dar imi aparea negru si cand am intrat din nou aveam iar poza aia! de ce?

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Pentru ca ai viruşi ori ai tinut mess. ul prea mult deschis, si mie mi s. a intamplat, incearcă sa dai un restart la calculator, si dupa aia cred ca va merge, sau restartează Mess. ul. Ori viruşi in C.Program.Files.

| Sakura_4185 a răspuns:

Mai intai poza pe care o aveai inainte stergio fara sa mai pui nici o poza la avatar si salveaza. apoi poti sa iti pui poza pe care o doresti