| vladtheripper a întrebat:

De ce nu rpimesc puncte pe TPU, desi am postat o intrebare la acre mi-au raspuns 10 persoane, am peste 10 raspunsuri si un raspuns cu fundita.

asa imi arata: 0 puncte (715 in ultimele 7 zile)
RANK
(din 60513)
0 puncte
vladtheripper

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Am înţeles că momentan sunt nişte probleme, pentru că cel care se ocupă de treaba asta e în concediu. Nici mie nu mi se modifică punctajul şi nici numărul de răspunsuri, dar acum se încearcă să se găsească un înlocuitor ca lucrurile să se aşeze. Nu-ţi face griji, de îndată ce se va rezolva problema, punctajul o să-ţi apară, nu este pierdut!

Îţi doresc spor în continuare.

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nici miestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mica eroare de moment care se va rezolva dupa o anumita perioada de timp.