| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe câini, ii mananca la coada (da nu pe coada, ci de unde incepe) am vazut si la un caine din hunedoara si la mai multi din timisoara ce au ei ecolo?

Răspuns Câştigător
| Cineva3 a răspuns:

Daca mananca mancare cu ulei fiert si eu am un caine si mi-am dat seama ca ii dadeam mancare si prajita si fugea dupa coadalaughinglaughing

4 răspunsuri:
| fly4love a răspuns:

Poate o fi ceva defectiune genetica la unii sau poate fi din cauza nespalarii (sunt invadati de purici) sau posibil sa aiba capuse.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ridica coada si verifica singur

| Kaℓi a răspuns:

Ar trebui sa intrebi pe cineva din Timisoara, pare grav.

| robertica_5816 a răspuns:

Mancarea pe care o mananca de exemplu carne in exces da mancarimi su daca esau de aia vagabonzi de la mizerie pentru ca ei cauta in gunoaie si stau prin cele mai mizere locuri.