| Pєтяσηєℓα a întrebat:

De ce placile de par remington sunt fabricate in china? oare sunt bune daca sunt made in china sau doar chinezarii?

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Si eu am placa de par Remington, si e foarte buna imi tine parul drept si 3 zile..deci nu e nici un fel de problema ca e made in China, cam asa is toate laughing

:* Numai bine >; d

2 răspunsuri:
| Pєтяσηєℓα explică:

Multumesc fetelor:*

| mimi2000mimi a răspuns:

China are cea mai mare industrie din lume... daca te uiti pe o jucarie de plastic vei vedea ca scrie pe ea:made in china.calitatea placii de par depinde si de pret.(peste 50 lei-foarte buna... 30-50 lei-bunicica; sub 25 lei-nu ii prea buna