| anonim_4396 a întrebat:

De ce profesorii nu isi mai dau interesul pentru elevi?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Sunt bolnavi, boala lor se numeste:BOC!

| DraGfirE a răspuns:

Depinde de licee si de profesori, la mine in liceu unii isi dau altii nu.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pt ca elevii sunt dobitoci. Daca elevul si-ar da silinta, nu crezi ca si profesorul ar face la fel?

Răspuns utilizator avertizat
| uanaony a răspuns:

Ar fi mai multe motive, intai gandeste-te la salariile pe care le au, plus generatia asta noua de elevi, poate nu sunt toti a fel mai sunt si exceptii dar... Acum e fiecare pentru el si atat. Cauta sa te descurci cu manualele mai bine. Eu am terminat anul asta clasa a 12-a dar am avut niste profesori f dedicati, chiar am avut ce invata de la ei. Oricum, multa bafta la scoala.puppy dog eyes:*

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns:

Pentru ca nici elevii nu isi mai dau interesul...