| AdyLupul a întrebat:

De ce rotile din Uretan pentru skate sunt cele mai bune, ce proprieteti au?

Răspuns Câştigător
| CGDclau a răspuns:

Pai nu stiu sigur proprietatile ideia e ca sunt cele mai bune deoarece nu se tocesc sa nu mai zic ca sunt sigurele roti cu care merge sa dai powerslide si aluneca mai bine pe asfalt decat cele din silicon oricum ca sa fie bune rotitle iti tr si rulmenti calumea de ex abec 5 sau mai mult cel mai preferabil abec 7 asta daca vrei o viteza adecvata...