| GolopențaAdrian a întrebat:

De ce secolul 21 este secolul vitezei?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate pentru ca acum s-au descoperit foarte multe, si tehnologia a avansat foarte mult.

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine a zis asta?

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Da si pentru asta

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Sau secolul informatiei

| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Poate pentru ca acum s-au descoperit foarte multe, si tehnologia a avansat foarte mult.

| UnBroken2016 a răspuns:

Mai degraba secolul informatiei. CIne stie, poate din cauza la toate aceste site-uri in care omul se duce si isi posteaza informatiile personale fara sa il forteze cineva. In trecut s-ar fi ucis pentru asa ceva dar in ziua de azi oamenii nesiliti de nimeni dau tot din casa. Informatia = putere

| GolopențaAdrian explică (pentru UnBroken2016):

Oricum am ramas uimit ca unii cei care au raspuns mai ales DoarBogdan n-a stiut de asta

| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ba am stiut. Nu o lua asa laughing
Doar ca eu analizez mai mult, atata tot tongue

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Atunci buna analiza ai facut

| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Oricum, mersi de fundawinking

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Cu placere!

| milkie a răspuns:

Internetul.

| User9006 a răspuns:

Este secolul vitezei din cauza internetului!

| andreigeorge922 a răspuns:

Deoarece este Multă tehnologie

| AnneMariaa a răspuns:

Am auzit si eu de chestia asta big grin si dupa parerea mea, pot spune ca ne gandim prea mult la viitor, facem orice ca sa avem (tot mai repede ) si apoi vrem mai mult ...si tot asa... SI totodata vine egoismul care ne face sa ne pese doar de noi, asa poate devine fiecare om happy Secolul XXI, nu ne uitam la altii, vrem sa fim mai sus decat altii, nu toti in rand s.m.d. happy big grin