| NAdrian a întrebat:

De ce se spune ca secolul XXI e secolul vitezei?

9 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pentru ca tehnologia evolueaza foarte repede.

| BeHappyForMe a răspuns:

Pentru ca totu se misca in viteza am evoluat mult toata lumea sta pe net pe tableta nu se mai uita aproape nimeni la tv,se inventeaza tot timpul lucruri noi,copii se grabesc sa devine adulti e o continua miscare, toata lumea se grabeste vad si pe strada toti sunt grabiti, masinile in trafic.

| Doddel a răspuns:

Tehnologia frate.

Răspuns utilizator avertizat
| pufoletedebomboana a răspuns:

Deoarece este foarte multa tehnologie

Răspuns utilizator avertizat
| fazu a răspuns:

Ca toti unflatzii fug ca descreieratzii

| Y2k a răspuns:

Pe scurt avansam la chestii tot mai nou.

| SAMP a răspuns:

Deoarece tehnologia evolueaza foarte repede, daca stai sa te gandesti acum vreo 10 ani numa' cei bogati aveau calculator si chiar si acelea nu erau bune de nimic si fara internet, in ziua de azi oricine are calculator si in cele mai multe cazuri destul de moderne.